طوفان واژه ها
لبیک یا حسین (ع)
احساس تکلیف در مقابل تهاجم فرهنگی علت اصلی راه اندازی وبلاگ طوفان واژه ها شد تا ان شا الله با کمک خداوند بتوانیم به وظیفه و تکالیف خود عمل کنیم.

خوب گوش کن ... گویی صدایی در باد به گوش می رسد ... گویی کسانی جمله ای را تکرار می کنند ... گویی طوفانی برپا شده است ... طوفانی از واژه ها ...!! گویی شخخصی پیامی را بر باد سپرده تا امروز به گوش من و تو برساند ... گویی اتفاقی در حال رخ دادن است ... آنها جمله ای را تکرار می کنند ...
" من کنت مولا فهذا علی مولا " هر کس من مولای اویم از این پس این علی اوست 
از هر قوم و قبیله ای نماینده ای حضور داشت ... همه بودند و شنیدند آنچه که امروز ما میشنویم را ... اما انگار بعد از بیان این جمله طوفانی بر پاشده است ... طوفانی که گویی عده ای در حال غرق کردن کشتی بشریت اند ... هر چه زودتر باید کشتی را متوقف کنیم چرا که از این طوفان جان سالم به در نخواهیم برد...اما لنگر گاه کجاست ...؟!!
آل محمد (ص) لنگر گاه این کشتی اند اما چگونه کشتی را نگه دارند که افرادش سیلی به صورت جدشان زدند ... پهلویش را شکستند ...چگونه کشتی را نگه دارند که رسم ساکنان این کشتی "خلف وعده " است ...؟
رفقا بنگرید طوفانی که آنها برپا کرده بودند خاکش بر چشم همگان رفت و حاصل آن هم شد غیبت مولایمان ...
طوفان زمان ما هم شده است طوفان واژه ها ...!!!
واژه ها یی که هریک تیشه ای است بر جان درختی که شهدا با خون ود آبیاریش کردند ...ماهم می توانیم با قلممان طوفانی بر پا کینم طوفانی از جنس واژه ها ، تا زنده کند وقایعی را که عده ای قصد فراموشیشان را دارند ...!! تا زنده نگه داریم غدیر را ..تا زنده نگه داریم عاشورا را ... رفقا وبلاگی بنا کردیم به اسم "طوفان واژه ها "  که یکسال است از عمر طوفانی اش می گذرد ...!!! رفقایی می خواهیم تازه نفس و اهل قلم ... این ایمیل اولین ایمیل ارتباطی ما و شما ... رفقای تازه نفس چشم امید مان به قلم های شماست که از هر تیغی برنده تر است ..!!   
پس بسم الله 
 در ضمن از این پس می خواهیم پیممان های اخلاقی و تربیتی ببندیم و هفته ای با این قرار ها همراه باشیم و وفادار به آن ها . باشد که با همین قرار کوچکمان راه ظهور مولایمان را هموار تر سازیم ...
                                                                             عیدتان پرشور و حیدری 
                                                                                        یا علی
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 20 مهر 1393 توسط تیم دوستی
طبقه بندی: جوانان 
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Blog Skin

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic