طوفان واژه ها
لبیک یا حسین (ع)
احساس تکلیف در مقابل تهاجم فرهنگی علت اصلی راه اندازی وبلاگ طوفان واژه ها شد تا ان شا الله با کمک خداوند بتوانیم به وظیفه و تکالیف خود عمل کنیم.

در میان همه شهدایی که در خاک عراق باقی مانده اند، چرا این شهدای غواص بودند که ناز را کنار گذاشته و پرده از رخسار کشیدند؟ چه خطری انقلاب را تهدید می کند که این عزیزان دوباره به میدان آمده اند؟ دست های بسته و مظلومیت آن ها چه می گوید؟شاید میگویند « ما را اسیر هم کردند،تحریم کردند،برخی مان را حتی زنده به گور هم کردند، اما در مقابل طاغوت سر خم نکردیم و نگذاشتیم تحقیرمان کنند. شما برای یک مشت دلار چه می کنید؟»
بچه های گردان غواصی جعفر طیار، ماهی یکبار دور هم جمع می شوند و به دیدار خانواده شهدا گردانشان می روند.این ها یکی از چند گردان غواصی هستند که در کربلا 4 به قلب دشمن زدند.
در ایام فتنه 88 به منزل شهید رضا حسینی رفته بودیم که یکی از همرزمانش گفت:"دیشب شهید تقی بهمنی رو خواب دیدم.بهش گفتم فردا شب با بچه های گردان به منزل رضا میرویم.شما هم بیا.آتقی با تعجب و ناراحتی بهم نگاه کرد و گفت:مگه نمی بینید انقلاب در خطره؟ماها الان تو خیابونیم،شما هم بیایید وسط معرکه.
از بچه های تفحص چندین بار شنیده بودم که شهدا ناز دارند و پیکرشان به این راحتی ها پیدا نمیشود و هر بار که انقلاب به خطر می افتد، به یکباره رستاخیزی در میان مناطق تفحص به پا میشود و شهدا خودشان را نشان میدهند.می گفتند لشکر تابوت شهدا که به شهر ها می آید، گره از کار انقلاب باز می شود.رفقای تفحص همیشه سال های دوم خرداد و معجزات استخوان های شهدا در آن سال ها مثال میزدند، اما هرگز به این نکته توجه نکرده بودم که روح شهدا همچون استخوان های پوسیده آن ها دلواپس این انقلاب است و در مشکلات به یاری اسلام  انقلاب می شتابند.آن شب بود که فهمیدم وقتی می گویند «چشم شهیدان به شما دوخته شده است» یعنی چه...

ویژه نامه تشییع پیکر مطهر شهدای غواص
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 26 خرداد 1394 توسط تیم دوستی
طبقه بندی: جوانان 
برچسب ها: تفحص شهدای غواص انقلاب تحریم زنده به گور شدن دستان بسته فتنه 88 
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Blog Skin

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic