طوفان واژه ها
لبیک یا حسین (ع)
احساس تکلیف در مقابل تهاجم فرهنگی علت اصلی راه اندازی وبلاگ طوفان واژه ها شد تا ان شا الله با کمک خداوند بتوانیم به وظیفه و تکالیف خود عمل کنیم.

من یه عذرخواهی به یکی از دوستان که این متن زیبا رو نوشتن،بدهکارم.ایشان این متن رو برای 31 خرداد، سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران آماده کرده بودند که به دلیل کوتاهی این جانب،با تاخیر گذاشته شد.

سلام بر شهید بزرگ، دکتر چمران! این روزها در شهرمان یاد شهدا غوغا کرده. در چنین روزی شما پر کشیدید و به ملاقات خداوند متعال رفتید. زندگی شما خیلی جالب است. پر فراز و نشیب و پر تغییر. چه کسی باورش می شود که شما با وجود تحصیلات عالی در امریکا و زندگی راحت ، همه را پشت سر گذاشتید و پا در میدانهای جنگ نهادید. چون زندگی را راحت نمی خواستید، آنرا خدایی می خواستید. این روزها همه موفقیت را در مدارک تحصیلی عالی می دانند. در حالی که به کارگیری این علم در راه خدا موفقیت است. شهید چمران! برای حرکت ما در این راه دعا کنید. شهید چمران: اسلام می خواهد انسان را در این راه رهبری کند که به خدا برسد و فقط هدف خدا باشد. بنابراین ماده وسیله است، زندگی وسیله است، علم هم وسیله است. انقلاب اسلامی ما همه ابعاد انسانیت را عوض کرده است. مفاهیم جدیدی به عالم داده است. هدف آن خدا است؛ وسیله آن، علم و تخصص و منطق است؛ نتیجه آن، عمل صالح و سعادت و تکامل است.
نوشته شده در تاریخ جمعه 12 تیر 1394 توسط تیم دوستی
طبقه بندی: در جست و جوی خودم ویژه نامه 
برچسب ها: شهید چمران شهدا 
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Blog Skin

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic