طوفان واژه ها
لبیک یا حسین (ع)
احساس تکلیف در مقابل تهاجم فرهنگی علت اصلی راه اندازی وبلاگ طوفان واژه ها شد تا ان شا الله با کمک خداوند بتوانیم به وظیفه و تکالیف خود عمل کنیم.

راه قدس از کربلا می گذرد یعنی آماده باش تا پای خون و جان. جمجمه ات را به خدا بسپار و دندان صبر بر جگر بگذار و مردانه در صف مردان کربلایی بایست تا گرگان گرسنه ی یزیدی پیکر "حق"را "مثله" نکنند.
و یزید مظهر ظلم و ناجوانمردی و نام و ننگ و خشم و شهوت در تمام طول تاریخ است. همانگونه که همواره در تمام تاریخ صدای هل من ناصر امام عشق از جانب کربلا به گوش می رسد و تو ای جوانمرد بگو که از کدامین قبیله ای؟
اینجا قافله نور است که راه کربلا را می پوید و آن سو تر دجله و فرات است که هنوز آبشخور گرگان گرسنه ای است که آب را بر کربلاییان بسته اند و... در افق دور، "قدس" است در اسارت شیطان. ای جوانمرد، بگو از کدامین قبیله ای!یعنی نه این چنین است که کربلا شهری در میان شهر ها باشد و عاشورا روزی در میان روزها؛
زمین سرار پهن دشت کربلاست و کربلا ما را به خود فرا می خواند.
کربلا ما را به خود فرا می خواند.
آری، پیروزی با ماست،چرا که خدا با ماست.
کربلا ما را به خود فرا می خواند و آنسو تر "قدس" است در اسارت "شیطان"...
و راه از کربلا می گذرد.
این هنه را در متن تاریخ بنگر.مبادا غافل شوی و بینگاری که زمان بر تو وفا خواهد کرد و نخواهی مرد؛نه،زمان بر هیچ کس وفا نمی کند، اما با ین همه، زمان بر عاشورا مانده است و تو،چه امروز و چه دیروز و چه هزارسال دیگر، یا باید در قبیله ی شیطان داخل شوی و به لشکر یزید بپیوندی، و اگر نه مرد باشی و در خیل اصحاب حسین علیه السلام پنجه در پنجه ی ظلم درافکنی و تا پای خون و جان بایستی.
کربلا ما را به خود فرا میخواند و دل های مشتاق، هم چون کبوتران جلد حرم در هوای کربلا پر می کشند.گوش کن! به ندای دلت گوش کن که حسین حسین میکند و اگر تو کربلایی هستی و سینه ات فراخنای آسمان کربلاست و تنت قفس تنگ نام و ننگ و خور و خواب را نمی پذیرد، به قبله گاه رو کن، و اگر نه بمان و ننگ ماندن را بپذیر؛ و بدان که آب مانده را "مرداب"می خوانند.
اما اینان کبوتران جلد حرم عشقند، و حرم عشق کربلاست. و چگونه در بند خاک بماند آنکه پرواز آموخته است و راه کربلا را می شناسد؟و چگونه از جان نگذرد آن کس که می داند جان،بهای دیدار است؟
ای جوانمرد،
بگو از کدامین قبیله ای!
اینجا قافله ی نور راه کربلا را می پوید و آن سو تر دجله و فرات است که هنوز آبشخور گرگان گرسنه ای است که آب را بر کربلاییان بسته اند و در افق دور، "قدس" است در اسارت شیطان. ای جوانمرد، بگو از کدامین قبیله ای!
و به راستی که راه قدس از کربلا می گذرد
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 12 مرداد 1394 توسط تیم دوستی
طبقه بندی: یابن الحسن آقا بیا جوانان 
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Blog Skin

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic