طوفان واژه ها
لبیک یا حسین (ع)
احساس تکلیف در مقابل تهاجم فرهنگی علت اصلی راه اندازی وبلاگ طوفان واژه ها شد تا ان شا الله با کمک خداوند بتوانیم به وظیفه و تکالیف خود عمل کنیم.
بحث های اخیر اطرافم و فیلم اکران شده و کار ارزشمند نقاشی که عکس حاج احمد متوسلیان را به رهبرم هدیه داد من را به فکر فرو برد که کشورم ایران در این بیست سال در غیاب حاج احمد چه تغییری کرده؟! وقتی خبر زنده بودنش را بعد از این همه سال شنیدم به این فکر فرو رفتم اگر باز گردند چه جوابی داریم برای ، همه ی  آنچه به خاطرش گذشت و رفت که آن ها باقی بمانند ... 
آنان که حق پاسداری را به حق بجا آوردند ...ما چقدر از اهدافشان پاسداری کردیم ؟  رویمان میشود سرمان را بالا بگیریم بگوییم این همان ایرانی است که رفتید تا بماند ..؟!  رویمان می شود تا بگوییم تلاش کردیم و آنچه دیگران نداشتند را بدست آوردیم و به راحتی سر حرف روباهی مکار قلب آن را با سیمان پر کردیم ...رویمان میشود که بگوییم صدای هل من ناصر فرزند فاطمه را شنیدیم سرمان را در برف های روزمرگی زندگی فرو بردیم ؟!  رویمان میشود بگوییم حاج احمد درد را تحمل کردی که مبادا بعد از به هوش آمدن رازی از اسرار مملکت را فاش کنی حالا به راحتی اهداف ممکلت را تقدیم دشمن می کنیم ...؟!  
این کشور دیگر ایران گذشته نیست حاج احمد ... دیگر کم پیدا میشوند مردانی چون شما ...ولی هنوز هستند و انگشت شمارن ...آقا تنهاست و شاید آن نقاش هم این تنهایی را درک کرده بود که آقا آنچنان به گرمی در آغوشش میفشردتان ... 
شرمنده که درغیابتان نتوانستیم باری از روی دوش آقایمان بر داریم ... شرمنده که تنواستیم آنگونه باشیم که باید ... هر چند این سال ها این کلمه هم قداست خود را از دست داده است ،شرمنده ایم ...!!!!
نوشته شده در تاریخ جمعه 4 تیر 1395 توسط تیم دوستی
طبقه بندی: جوانان 
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Blog Skin

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic