طوفان واژه ها
لبیک یا حسین (ع)
احساس تکلیف در مقابل تهاجم فرهنگی علت اصلی راه اندازی وبلاگ طوفان واژه ها شد تا ان شا الله با کمک خداوند بتوانیم به وظیفه و تکالیف خود عمل کنیم.

بعد از محرم و‌صفر لباس مشکیمان را که با لباس های رنگی عوض کردیم، در روزمرگی های تکراری زندگی که فرو رفتیم!چشممان که دوباره به دنیا و رنگارنگ هایش خورد، یادمان رفت خنده های امروزمان تنها از بعداز واقعه کربلا شروع نشد...! از قبل ازآن، خیلی قبلتر اتفاقات پشت هم چیده شدند تاامروز‌زندگی کنیم!وما حتی یادمان رفته زندگی چیست!
ازاین بگذریم، یادمان رفته و حواسمان نیست مردی، حتی از بعداز صفر داغدار میماند...که چندی بعد باید لباس سیاه مادرش را تن کند!و شاید برایش هرروز عزا باشد از دنیا و بی سروسامانی اش!
حتی فاطمیه که شروع شد، ساختمان هایمان را که با پرچم ”یا فاطمه“ سیاه پوش کردیم، خودمان هم که به عادت، لباس سیاه پوشیدیم، بین دقایق زندگی و خنده هایمان،یادمان نبود مردی، دلش پر عزاست...دلش پردرد است از درد مادرش!شاید ما ندانیم مادر یعنی چه؟ولی اویی که سالهاست این غم را به دوش می کشد چه؟!درحالی که ما هنوز که هنوز است، به ”آقا،شرمنده ایم“ خشک و خالی ای دلخوش کرده ایم!
و باز هم آقا ببخش...دنیا فکرمان را کوتاه کرده تا جایی که حواسمان نیست هر جمعه دلت درد میکشد از نامردی هایمان!از حرف های بی عملمان!زندگیمان پر شده از شعارهای پیامکی، اعتقادات اینترنتی!یادمان رفته پهلوی مادرتان شکست که پرونده هر هفته مان پیش شما روسفیدتر باشد و نشد که نشد...یادمان رفته فرق علی را شکافتند که حواسمان جمع آخرت بعد از دنیایمان شود و نشد که نشد!سرپوش گذاشته ایم روی تمام عزاهایی که برای خوب بودن و ماندن ما به پاشد و ما به لباس سیاهی بسنده کردیم!...
شاید دیگر حتی تسلیت گفتن هایمان هم رنگی نداشته باشد....
آقا ببخش و برایمان دعا کن.‌‌‌..
سالها منتظر سیصد و اندی مرد است
آنقدر مرد نبودیم که یارش باشیم ...
نوشته شده در تاریخ جمعه 14 اسفند 1394 توسط تیم دوستی
طبقه بندی: یابن الحسن آقا بیا جوانان 
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Blog Skin

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات